Z pasji do biżuterii

jagg_7Delikatna i subtelna biżuteria jagg skradnie nie jedno kobiece serce. Zwłaszcza, że została stworzona z pasji do kolekcjonowania błyskotek przez kogoś kto rozumie tą słabość 🙂

Jagoda Maruda od małej dziewczynki zbiera biżuterię z najróżniejszych zakątków świata. Zrealizowaniem marzenia i pasji była jej pierwsza, niepowtarzalna kolekcja kolczyków wykonanych ręczną, wysublimowaną techniką sutasz. To najbardziej rozpoznawalne projekty marki Jagg. Są uwodząco ozdobne i jednocześnie nowoczesne w swojej delikatnej formie. W jagg wyszperamy nie tylko kolczyki, ale także minimalistyczne naszyjniki, bransoletki, pierścionki. Znajdzie się też coś dla miłośniczek biżuterii vintage. Prawdziwe przedwojenne cuda po naszych babciach – unikaty z przełomu wieków XIX i XX subtelnie ożywione na nowo przez jagg są zawsze dostępne w stacjonarnym sklepie. Wszystkie błyszczące skarby wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów, takich jak srebro, srebro złocone, złoto, kamienie szlachetne i półszlachetne bądź naturalna skóra.

Z pewnością kolejna para kolczyków tym razem sygnowana przez jagg będzie wyszukaną perełką w pudełeczku z ukochaną biżuterią. Nasza własna kolekcja będzie jeszcze cenniejsza 🙂 Do końca grudnia mamy dla Was cudowną 10% zniżkę na wybrane produkty (szczegóły w sklepie)  na hasło V&Me.

jagg

ul. Czarnieckiego 11

Pon , Pt: 12h – 18h

Wt, Śr, Czw: 14h-20h

Sb: 10h-14h

FB: https://www.facebook.com/jagg.jewels/?fref=ts