O nas

VarsoVie & Me to młody portal ze świeżym spojrzeniem na potrzeby aktywnych warszawianek. Założony przez 3 dziewczyny zafascynowane rytmem i codziennością Warszawy. Każdego dnia będących w biegu i odkrywających to miasto na nowo.


Weronika

CEO & Business Developer

Niepoprawna optymistka, zawsze pełna energii z zaraźliwym błyskiem w oku i mottem Carpe diem na ustach. Wiecznie w pogoni za technicznymi nowinkami świata. Stworzyła VarsoVie & Me tuż po swoim powrocie z paryskiej emigracji, aby móc odkrywać sekrety warszawskiego stylu życia i inspirować innych jak korzystać z uroków dużego miasta jak to czynią paryżanki.


Iga

Business Developer & Illustrator

Pragmatyczna optymistka. Kreatywność i tworzenie to jej drugie imię. Zawsze z tradycyjnym bądź wirtualnym ołówkiem w ręku. Na co dzień projektuje dzieła architektoniczne. Relaks to dla niej sport i jeszcze raz sport oraz planowanie małych i dużych energetycznych podróży.


Anna

Editor – in – chief

Romantyczna optymistka. Obserwuje świat poprzez czarno – białe kadry, którym jest wierna od wielu lat. Prawniczka z wykształcenia, z wyboru pasjonatka wielokulturowości i sztuki dyplomacji. Wolny czas poświęca na zdobywanie kolejnych km w miejskich dżunglach, dobrą literaturę oraz podróże w ukochane portugalskie i francuskie zakątki świata.