Astanga Yoga Studio

To miejsce to coś więcej niż jedna z wielu szkół jogi. To prawdziwa energetyczna przestrzeń w sercu Warszawy. Astanga Yoga Studio funkcjonujący od 8 lat to przylądek wytchnienia, bycia tu i teraz z samą sobą. Celem Astanga Yoga Studio jest zrozumienie jogi i zadbanie o rozwój ćwiczących. Nie obawiajcie się, nie musicie być doświadczonymi joginkami. Każda z Was może  się rozwinąć tutaj, ćwiczyć w swoim tempie i na miarę własnych możliwości. Astanga Yoga Studio oferuje kursy wprowadzające dla początkujących. Są również zajęcia dla waszych pociech,  – akrobatyka dla dzieci, warsztaty poświęcone rozciąganiu i zajęcia z praktyki emocji. Każda z was może zapoznać się ze „Ścieżką Jogina” zamieszczoną na stronie internetowej studia, aby poczuć i zrozumieć istotę jogi. Cykliczne odbywają się tutaj także warsztaty z największymi autorytetami, międzynarodowymi nauczycielami jogi.

Astanga Yoga Studio dba również o zachowanie równowagi i wyciszenie się tuż przed zajęciami i tuż po nich. W intymnej strefie relaksu możecie pobyć same, złapać oddech, napić się zdrowego soku bądź  poczytać o jodze, zdrowiu, filozofii albo po prostu posiedzieć i posłuchać przyjemnej muzyki.

Warto złapać wytchnienie i zrelaksować się w tak sprzyjającym otoczeniu. Na nowo odnaleźć kontakt z samym sobą i czerpać radość z bycia tu i teraz. Tą niesamowitą energię poczujecie właśnie w Astanga Yoga Studio, gdzie prawdziwą siłą tego miejsca, będziesz ty sama, jeśli  zdecydujesz się wyruszyć w podróż z jogą!

Astanga Yoga Studio

ul. Galczynskiego 4, Warszawa

Godz otwarcia: http://astanga.pl/pl/kontakt/

#Fb