À la Krem

Kameralna knajpka Krem dwa kroki od placu Politechniki jest ujmująca francuska. Nie tylko ze względu na swoje wnętrze, ale przede wszystkim na swoją, wyśmienitą, przepełnioną bogactwem francuskich smaków kuchnię.

Sałatki, kanapki o ciekawych kompozycjach i prawdziwe klasyki – croque mônsieur, croque madame, i raclette. Bajkowo pyszne desery jak waniliowe pain perdu i obłędny mus czekoladowy. I ten przepych serów od roquefort, tomme de savoie, brie de meaux po cantal. Niczym w cremèrie z prawdziwego zdarzenia (dla mniej wtajemniczonych to francuski sklep z serami, nabiałem i jajkami). Oraz wyśmienite naturalne wino, dostarczane przez Phillippe’a de Givenchy, które już na stałe zagościło w karcie. Nic dziwnego Krem to kolejne autorskie bistro Luca Magnona. Tak dokładnie tego, który dotychczas rozpieszczał nasze warszawskie podniebienia tylko w Mônsieur Léon 🙂

Krem to idealne miejsce na wczesne bądź późne śniadanie, lunch czy wieczorne biesiadowanie.O każdej porze dnia posiłek smakuje tutaj wyśmienicie i intymnie. I ma więcej francuskiego czaru niż każde inne miejsce w naszej stolicy.

Dla czytelniczek VarsoVie&Me przy zamówionym daniu, kawka w prezencie!:)

Krem

ul. Śniadeckich 18

Wt -Sob:12h – 23h, Nd:12h – 20h

FB: https://www.facebook.com/Krem-266214853813807/